»  Aktuality

AK Poncza | Šrámek na slavnostní vernisáži obrazů Alexandra Fraj Pieniek, “Malefrai und ersatzgrafica“ v Krakově

 

 

Při své pracovní cestě dne 12. 1. 2012 do Krakova se partnerka advokátní kanceláře Poncza | Šrámek zúčastnila na pozvání majitele vysoké školy KSA - Krakowskie Szkoly Artystyczne (Cracow School of Art and Fashion Design) pana Jerzego Gawła st. a jeho manželky Joanny Gaweł slavnostní vernisáže obrazů Alexandra Fraj Pieniek, „Malefrai und ersatzgrafica“ ve výstavní síni Pawilon Sztuky v Krakově. Autor je současně přednášejícím na vysoké škole KSA a řadí se mezi přední moderní polské malíře. Retrospektiva jeho tvorby, a zejména jeho velkoplošná díla, zaujala nejen 200 účastníků vernisáže, ale i Mgr. Magdalenu Poncza, které byla autorova díla velmi blízká. Díky uzavřené dohodě o spolupráci mezi AK Poncza | Šrámek  a KSA - Krakowskie Szkoly Artystyczne (Cracow School of Art and Fashion Design) je tak možné, že výstavu děl Alexandera Fraj Pieniek uvidí v blízké době i ostravští příznivci umění.

 

                                                      

Mgr. Magdalena Poncza sleduje slavnostní zahájení vernisáže obrazů Alexandra Fraj Pieniek „Malefrai und ersatzgrafica“ v Krakově, Pawilon Sztuky, které se účastnila na pozvání p. Jerzego Gawła st. majitele KSA - Krakowskie Szkoly Artystyczne (Cracow School of Art and Fashion Design)

 

               

Na vernisáži olejomaleb a koláží Alexandra Fraj Pieniek „Malefrai und ersatzgrafica“ v Krakově, Pawilon Sztuky, byla partnerka AK Poncza | Šrámek, Mgr. Magdalena Poncza, na pozvání majitelů vysoké školy KSA p. Jerzego Gawła st. a jeho ženy Joanny Gaweł. Autor děl je mj. i přednášejícím na této vysoké škole.