»  Aktuality

AK Poncza | Šrámek na slavnostní vernisáži fotografií New Wave Photography v Krakově.

Partnerka AK Poncza | Šrámek Mgr. Magdalena Poncza se dne 12. 1. 2012 účastnila na základě osobního pozvání pořadatelky výstavy paní Marii Gaweł (United Creativity) slavnostní vernisáže fotografií mladých nadaných fotografů ze střední a východní Evropy. Vernisáž se konala v historických prostorách Pavilonu Wyspianskiego v Krakově, které vystaveným fotografiím a celé vernisáži propůjčily nádhernou kulisu. Na vernisáž byla pozvána celá řada zajímavých hostů z celé Evropy, mezi jinými velvyslanec Rakouské republiky v Polsku a to zejména proto, že se jedná o výstavu s mezinárodní účastí. Výstava bude dále prezentována v Londýně a ve Vídni. Mgr. Poncza se podařilo uzavřít s pořadateli dohodu o realizaci výstavy New Wave Photography i v Ostravě, a to v průběhu letošního roku. Ostrava se tak zařadí díky aktivitě AK Poncza | Šrámek mezi evropské metropole – Krakov, Vídeň, Londýn – kde bude tato prestižní výstava k zhlédnutí. Bližší informace o výstavě lze nalézt na stránkách www.unitedcreativity.com.

 

 

    

Partner AK Poncza | Šrámek, Mgr. Magdalena Poncza, na vernisáži fotografií New wave photography v Krakově, Pavilon Wyspianskiego, které se účastnila na pozvání pořadatelů.

Mgr. Magdalena Poncza, Szymon Gostynski a Jerzy Gaweł ml. při sledování slavnostního zahájení vernisáže fotografií.

Mgr. Magdalena Poncza v rozhovoru s partnerem  polské advokátní kanceláře Szymonem Gostynskim na vernisáži fotografií.

Pořadatelka vernisáže Maria Gaweł ze společnosti United Creativity (www. unitedcreativity.com).

Mgr. Madalena Poncza před fotografiemi Svetoslava Ivanova.

Mgr. Magdalena Poncza ve výstavní síni Pavilon Wyspianskiego v Krakově společně s rodinou Gaweł (zleva Edward, Jerzy st., Mgr. Magdalena Poncza, Maria, Joanna).

Fotografie nadané mladé rumunské fotografky Cristiny Venedict s názvem Mystical Places zaujaly nejen Mgr. Magdalenu Poncza, a nejen tím, že autorka není absolventem žádné z odborných fotografických škol.

Díla mladého bulharského fotografa Svetoslava Ivanova s názvem The Coast of Lost Thougts zaujala svou imaginací.

Mgr. Magdalena Poncza ve foyer Pavilon Wyspianskiego v Krakově.