»  Aktuality

Nejen prací živ je člověk

Dne 9. 5. 2012 se partnerka AK Poncza | Šrámek, Mgr. Magdalena Poncza zúčastnila slavnostního otevření nového Gastronomického vzdělávacího studia Střední školy gastronomie, turismu a lázeňství – AHOL v Ostravě – Vítkovicích. Moderně vybavené Gastronomické studio bylo vybudováno v prostorách školy na ulici Dušní 1106/8. AHOL tak nadělil svým žákům u příležitosti 20. výročí založení škol skupiny AHOL ve vlastnictví JUDr. Josefa Holíka dárek, který bude sloužit nejen studentům, ale komerčně i partnerům škol AHOL.

O kvalitách studia se mohli účastníci slavnostního otevření přesvědčit nejen na vlastní oči, ale i takříkajíc na vlastní žaludky. Menu připravené na výdobytcích moderních gastro technologiích pod kuchařskou taktovkou ing. Jiřího Gvuzdka, oceněného titulem Hoteliér roku 2006, a za kmotrovství prezidenta Asociace hotelů a restaurací ČR ing. Václava Stárka, bylo přijato s nadšením. Ředitelka školy Mgr. Pavla Sztulová poděkovala všem, kteří se o vybudování Gastro studia zasloužili, mj. i designérce MgA. Lucii Gavronové, s níž AK Poncza | Šrámek dlouhodobě spolupracuje a kterou znáte z pořadů České televize „Bydlení je hra“.

Mgr. Poncza a Mgr. Sztulová spolu diskutovali i o možné přednáškové činnosti v oblasti práva pro studenty středních škol AHOL. Mgr. Poncza, jako člen Rady právního sympozia Court of Industry, s.r.o., Ostrava pak také debatovala s Mgr. Sztulovou o další spolupráci s Court of Industry – pořadatelem prestižních právních konferencí, kterému je AHOL servisním partnerem a zabezpečuje pro účastníky konferencí velmi zdařilé rauty.

 

Mgr. Sztulová upřesňuje složení rautu u příležitosti přednášky pořádané AK Poncza | Šrámek

 

Příprava menu pro hosty slavnostního otevření Gastro studia AHOL

Kuchař Rudolf Kludský připravuje hlavní chod

Vína podával student 3. ročníku Jakub Čejka