»  O nás  »  Vznik a vývoj kanceláře

Vznik a vývoj kanceláře

Advokátní kancelář PONCZA | ŠRÁMEK vznikla začátkem roku 2006 spojením dvou zkušených právníků  Mgr. Magdaleny Poncza, která již provozovala od roku 2000 svou samostanou advokátní praxi a JUDr. Alfréda Šrámka, který se právním poradenstvím zabýval od roku 2004. Advokátní kancelář se od samého počátku profilovala jako ambiciózní kancelář orientující se především na dlouhodobou spolupráci s klienty a na jejich potřeby v oblasti právního poradenství a zastupování v řízeních a před soudy.  

Prvním sídlem advokátní kanceláře byly kanceláře na Pobialově ulici v Moravské Ostravě, odkud jsme se v květnu roku 2010 přestěhovali do současného sídla ve vile Antonii na Českobratrské ulici.

Kanceláří za dobu její existence prošlo na 15 koncipientů, z nichž někteří zůstali i po absolvování advokátních zkoušek součástí právního týmu advokátní kanceláře PONCZA | ŠRÁMEK.

Tým advokátní kanceláře PONCZA | ŠRÁMEK je v současnosti tvořen 7 advokáty, 4 koncipienty, několika praktikanty a dalšími pracovníky zajišťujícími administrativní chod kanceláře a účetní služby.

Od roku 2016 členem Custom Law Group. www.customslawgroup.com