Chcete být součástí našeho týmu?

Při výběru nových kolegů klade naše kancelář velký důraz na splnění nastavených kritérií, a to jak v oblasti vysoké odbornosti, tak v týmové spolupráci a komunikačních schopnosti adeptů. Úspěšní kandidáti pak mají příležitost osobního a profesního růstu, spolupráce s uznávanými odborníky v dané oblasti práva a možnost působit v kolegiálním a přátelském prostředí renomované advokátní kanceláře.

Pokud máte zájem o práci v naší kanceláři, zašlete nám, prosím, svůj strukturovaný životopis na emailovou adresu poncza.secretary@poncza-sramek.cz.

Pravidelně také zveřejňujeme inzeráty otevřených pozic v našich kancelářích. Podrobné informace o pozici a způsobu komunikace naleznete vždy v textu inzerátu.

Kontakt:

Michaela Supíková

+420 724 566 065
poncza.secretary@poncza-sramek.cz

Volná místa

Volná místa

Kontaktujte nás

Naše kanceláře v Ostravě se nachází ve 3. až 4. patře architektonického unikátu – vily Antonia, v těsné blízkosti Nové radnice města Ostravy a MHD. Parkování je možné v okolí budovy, kde máme pro klienty vyčleněna parkovací stání, případně v podzemním parkovišti pod radnicí.

Navštívit nás můžete i na naších pražských pobočkách na adrese Na příkopě 18, přímo naproti Prašné brány, Praha 1 nebo v budově City Element Pankrác, Na Strži 2102/61a Praha 4.

Neváhejte nás kontaktovat! Již jsme pomohli mnoha klientům překonat různé obchodní a životní a překážky a rádi pomůžeme i vám.

1Napište nám do kontaktního formuláře.

2Ozveme se Vám co nejdříve to bude možné.

3Sjednáme si online nebo osobní schůzku.