O nás

Advokátní kancelář PONCZA l ŠRÁMEK byla založena v roce 2006 spojením dvou samostatných advokátů, Mgr. Magdalény Poncza a JUDr. Alfréda Šrámka. Jejich společným cílem bylo řešit náročné kauzy a problémy klientů prostřednictvím komplexních, efektivních a neotřelých řešení. Dnes, s týmem více než 20 právníků, poskytujeme služby široké škále klientů z našich kanceláří v Ostravě, Praze, polském Krakově a chorvatském Zadaru.

Díky personálnímu obsazení naší kanceláře nabízíme specializované služby a zároveň zajišťujeme dostupnost a zastupitelnost pro naše klienty. Spolupracujeme s řadou dalších expertů a poradců (notáři, exekutoři, daňoví a finanční poradci, profesní konzultanti), čímž dokážeme poskytnout skutečně komplexní řešení.

Naše práce je založena na vysoké odbornosti a individuálním přístupu. Naším primárním cílem není pouze poskytování jednorázových právních služeb, ale budování dlouhodobých partnerských vztahů s klienty. Zaměřujeme se na řešení celkové situace, nejen na dílčí problémy.

Klademe důraz na maximální profesionalitu, vysokou odbornost a zastupitelnost. Snažíme se poskytovat služby s vysokou přidanou hodnotou, které plně splňují nebo překračují očekávání našich klientů.

Náš tým

Kontaktujte nás

Naše kanceláře v Ostravě se nachází ve 3. až 4. patře architektonického unikátu – vily Antonia, v těsné blízkosti Nové radnice města Ostravy a MHD. Parkování je možné v okolí budovy, kde máme pro klienty vyčleněna parkovací stání, případně v podzemním parkovišti pod radnicí.

Navštívit nás můžete i na naších pražských pobočkách na adrese Na příkopě 18, přímo naproti Prašné brány, Praha 1 nebo v budově City Element Pankrác, Na Strži 2102/61a Praha 4.

Neváhejte nás kontaktovat! Již jsme pomohli mnoha klientům překonat různé obchodní a životní a překážky a rádi pomůžeme i vám.

1Napište nám do kontaktního formuláře.

2Ozveme se Vám co nejdříve to bude možné.

3Sjednáme si online nebo osobní schůzku.